Wynajem sprzętu sprzątającego – myjki ciśnieniowe, szorowarka

W Gorilla Clean świadczymy przede wszystkim kompleksowe usługi sprzątające, ale nie tylko! Dla naszych klientów rozszerzyliśmy również ofertę o wynajem profesjonalnego sprzętu. Zalicza się do niego np. spalinowa myjka wysokociśnieniowa, urządzenie do grzania wody HotBox, a także rusztowanie jezdne. Często zakup tego rodzaju urządzeń dla jednorazowego zlecenia lub pracy w prywatnym gospodarstwie mija się z celem, jednocześnie nadwyrężając nasz budżet. Dlatego jesteśmy my – Gorilla Clean! Oferujemy bardzo korzystny cenowo wynajem szorowarek, myjek, jak również rusztowań. Naszym klientom proponujemy świetne warunki wypożyczenia, a także niezwykle atrakcyjne ceny. Decydując się na ofertę firmy Gorilla Clean, mogą mieć Państwo pewność, że wynajmowany przez nas sprzęt działa tak, jak należy.

Myjka wysokociśnieniowa z podgrzewaniem wody Karcher HDS 555

Dane techniczne:

Producent: Karcher
Zasilanie: 230 V
Ciśnienie robocze: 100 bar
Temperatura wody: 30 – 120 ˚C
Wydajność: 550 l/h
Waga: 85 kg

Cena wynajmu: 150 zł netto/doba* – Przy wynajmie powyżej dwóch dni doliczany jest 10% RABAT
* – wynajme weekendowy (piątek od godz. 14.00 – poniedziałek 8.00) 50% RABATU

Szorowarka Automat szorująco-zbierający Zauber ZB 50 C

Dane techniczne:

Szerokość czyszczenia: 500 mm
Szerokość ssawy tylnej: 815 mm
Ilość narzędzi: 1 x szczotka, 1 x pad
Zbiornik wody czystej: 50 l
Zbiornik wody brudnej: 50 l
Zasilanie: 230 V AC
Wydajność: 1950 m^2/h
Wymiary: 1216 mm x 502 mm x 980 mm
Waga: 89 kg

Cena wynajmu: 300 zł netto/doba – Przy wynajmie powyżej dwóch dni doliczany jest 10% RABAT

Rusztowanie jezdne Krause Clim Tec wys. robocza 5m

Dane techniczne:

Nośność: 200 kg/m^2
Obciążenie do 180 kg
Atestowane przez TÜV
Normy DIN EN 1004
Wys. robocza: 5 m
Wymiary max.: 1400 mm x 1900 mm
W zestawie znajdują się ciężarki balastowe 20 kg/stopa

Cena wynajmu: 100 zł netto/doba* – Przy wynajmie powyżej 3 dni doliczany jest 10% RABAT
* – Przy wynajmie powyżej 14 dni doliczny jest 20% RABAT

Często dany sprzęt jest nam potrzebny tylko przez jeden dzień, dlatego jego zakup wydaje się zupełnie niepraktyczny i nieekonomiczny. W takim wypadku najlepszym wyborem będzie właśnie wynajem. Naszym klientom proponujemy świetne warunki wypożyczenia, a także niezwykle atrakcyjne ceny. Decydując się na ofertę firmy Gorilla Clean, mogą mieć Państwo pewność, że wynajmowany przez nas sprzęt działa tak, jak należy.

Wynajem szorowarek, rusztowań i wysokociśnieniowych myjek


W zakres naszych usług wchodzi wynajem sprawdzonego sprzętu, np. myjek wysokociśnieniowych, szorowarek automatycznych i rusztowań jezdnych. Bez tych elementów nie ma mowy o profesjonalnym czyszczeniu danej powierzchni, zwłaszcza w miejscach trudno dostępnych. Za pomocą naszych urządzeń są Państwo w stanie poradzić sobie z usunięciem zalegających zanieczyszczeń na podłodze, elewacji czy w jeszcze innych miejscach. Nasza firma znajduje się w Wąbrzeźnie zlokalizowanym w woj. kujawsko-pomorskim, ale świadczymy usługi również w innych miastach.

Dostępne urządzenia cechują się świetną jakością i niezawodnością działania. Oto do czego mogą być przydatne.

  • Myjka wysokociśnieniowa może być świetnym wyborem np. do mycia ciężkich maszyn budowlanych, samochodów, autobusów czy dachów. Jej zastosowanie jest naprawdę szerokie.
  • Za pomocą szorowarki automatycznej możliwe będzie usunięcie trudnych zabrudzeń na powierzchniach takich jak beton czy kostka brukowa.
  • Jeśli zaś chodzi o rusztowanie jezdne, to stosuje się je przy pracach na wysokościach, m.in. do czyszczenia okien budynków wielokondygnacyjnych czy usuwania zabrudzeń z dachów lub z elewacji.

Potrzebują Państwo któryś z tych sprzętów? W takim razie zapraszamy do kontaktu w celu ich wynajmu!

Jak przygotować się do czyszczenia przemysłowego?

Prace porządkowe mogą być wyzwaniem. W szczególności dotyczy to czyszczenia przemysłowego. To zwykle praca w trudnych warunkach, na wysokościach, a nierzadko i ze silnymi środkami chemicznymi przystosowanymi do czyszczenia. Nie oznacza to, że nie można samodzielnie podjąć się tego zadania, a pomoże w tym nasz sprzęt czyszczący, który możemy udostępnić poprzez wynajem.  

GorillaClean wychodzi do Państwa z propozycją wynajmu specjalistycznego sprzętu, który ułatwi porządki, nawet te bardziej wymagające. Nasza wypożyczalnia myjek ciśnieniowych oraz urządzeń do podgrzewania wody HOT BOX to idealna opcja do prac porządkowych nie tylko na zewnątrz. Myjki ciśnieniowe, które dostępne są w ofercie naszej firmy, są sprzętem nowoczesnym i jakościowym. Ułatwią czyszczenie każdej powierzchni. Wynajem myjki ciśnieniowej może pomóc rozwiązać wiele problemów. Również inne sprzęty, jakie dostępne są w ofercie naszej firmy, warte są uwagi. Jak się okazuje, przy zaawansowanych pracach porządkowych przyda się nie tylko specjalistyczna myjka cisnieniowa. Wynajem profesjonalnego sprzętu pomoże Państwu uporać się z pracami porządkowymi na magazynach, halach przemysłowych, produkcyjnych, ale również na posesjach prywatnych.

Wynajem szorowarki 

GorillaClean to nie tylko wypożyczalnia myjki ciśnieniowej, w naszej ofercie znajdą Państwo także inne przydatne sprzęty, które ułatwiają porządki. Wśród sprzętów, jakimi się posługujemy, znajdzie się specjalistyczna szorowarka. Wynajem tego urządzenia pomoże usunąć uporczywy brud z powierzchni płaskich. Idealnie sprawdzi się do prac porządkowych na posadzkach. Wynajem szorowarki nie jest jedyną możliwością, aby mogli Państwo ułatwić sobie prace porządkowe na terenie zakładu. 

Rusztowanie jezdne – wynajem 

Warto także rozważyć propozycję wynajmu narzędzi ułatwiających dostęp. Oferujemy Państwu rusztowanie jezdne. Wynajem takiego sprzętu na pewno pomoże dotrzeć do trudnodostępnych miejsc, a przy tym będzie bezpieczne dla użytkownika. Warto podkreślić, że względem obsługi są bardzo komfortowe. Z łatwością można wyregulować wysokość, aby wykonać wszystkie zlecone prace. Dzięki temu, że oferujemy Państwu wynajem myjek wysokociśnieniowych,urządzeń do grzania wody HOT BOX i innych akcesoriów można dokładnie oczyścić trudne do usunięcia zabrudzenia z elewacji i nie tylko. Do większości prac wykonywanych w trudnodostępnych miejscach polecane jest aluminiowe rusztowanie przejezdne. Wynajem w naszej firmie to gwarancja uzyskania jakościowego sprzętu, idealnego do wymagających prac czyszczących. Nasza wypożyczalnia sprzętu sprzątającego zawiera wszystkie niezbędne narzędzia do prac na zewnątrz, jak i wewnątrz. 

Przydać może się każdemu profesjonalna szorowarka do podłóg. Wypożyczalnia sprzętu do czyszczenia to znakomita opcja dla tych, którzy chcą oszczędzić na pracach porządkowych. Oferta nasza dedykowana jest nie tylko przedsiębiorcom, ale również klientom indywidualnym. Myjka ciśnieniowa, urządzenie do grzania wody HOT BOX oraz talerz myjący, które dostępne są w ofercie naszej wypożyczalni, to narzędzia, bez których trudno będzie się obyć, jeśli chcą Państwo spróbować swoich sił w czyszczeniu kostki brukowej, elewacji czy ogrodzeń.

Sprzęty do zadań specjalnych  

Co znajduje się w ofercie naszej firmy? Jakie sprzęty są niezastąpione do zadań specjalnych? Do silnych zabrudzeń, a także do czyszczenia podłóg w zakładach przemysłowych i produkcyjnych przyda się bez wątpienia automat szorująco- zbierający. Wypożyczalnia GorillaClean udostępnia profesjonalny sprzęt, który przy właściwym stosowaniu likwiduje nawet najbardziej uciążliwy brud. Nasza firma to nie tylko wypożyczalnia szorowarek, HOT BOX- ów i innych urządzeń, oferujemy również usługi profesjonalnego czyszczenia. W naszej ofercie dostępny jest m.in wynajem sprzętu sprzątającego, jak i usługi porządkowe. 

Z pewnością do zadań specjalnych świetnie spisze się nasza profesjonalna spalinowa myjka wysokociśnieniowa, HOT BOX oraz akcesoria do mycia elewacji i kostki brukowej.  Wynajem tego sprzętu pomoże zarówno w pracach przydomowych jak mycie okien, elewacji i innych elementów, jak i podczas czyszczenia w  przemyśle. Na wynajem myjki wysokociśnieniowej wraz z akcesoriami często decydują się osoby z branży rolniczej. Taki zestaw pozwoli dokładnie oczyścić sprzęt rolniczy, unikając dużych inwestycji związanych z zakupem i konserwacją.  

Zamów Usługę

Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą!

(i) – Przesłane przez Państwa zdjęcia umożliwią nam sporządzenie precyzyjnej oferty, dlatego zachęcamy do ich załączania.

Pole wymagane*