Sprzątanie po remoncie i budowie – firma, ekipa sprzątająca

Sprzątanie po budowie lub pracach remontowych to wyjątkowo nieprzyjemne zadanie, przy którym stracić można mnóstwo sił i czasu, zwłaszcza bez obrania odpowiedniego planu oraz posiadania specjalistycznego sprzętu. Warto pozostawić ten obowiązek naszym doświadczonym pracownikom, którzy szybko, a także sprawnie pozbędą się śladów prac budowlanych. Oferta skierowana: sprzątanie po budowie jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i obiektów przemysłowych. Nawiązujemy stałe współprace z firmami budowlanymi.

Sprzątanie po remoncie – od A do Z


Zdajemy sobie sprawę, że sam remont bywa już męczący, a co dopiero dokładne sprzątanie po nim. Jednak jest na to doskonałe rozwiązanie – powierzenie jego wykonywania profesjonalistom, takim jak my! Wykonamy każde sprzatanie po remontach. Z ekipą Gorilla Clean cały proces sprzątania poremontowego minie bardzo szybko, a Państwo nie zauważą nawet, jak wszystkie ślady pozostałe po pracach budowlanych staną się jedynie wspomnieniem.
Posiadamy wiedzę oraz duże doświadczenie, dzięki którym sprzątanie po remoncie wykonujemy terminowo, sprawnie, a także niezwykle dokładnie. Co więcej, usługę tę (sprzątanie mieszkania po remoncie)  świadczymy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Co daje sprzątanie poremontowe z Gorilla Clean?Pomożemy w uporządkowaniu przestrzeni domowej, np. po generalnym remoncie, ale chętnie podejmiemy się też sprzątania miejsc przeznaczonych na biura czy lokale użytkowe. Gorilla Clean to firma sprzątająca po remontach, która pomoże z każdym bałaganem. Zaufało nam spore grono firm, które polecają nasze usługi innym przedsiębiorstwom.

Nasza ekipa sprzatajaca po remoncie jest niezastąpiona, a siedziba Gorilla Clean znajduje się w Wąbrzeźnie, ale działamy również w innych polskich miastach. Najlepsza pomoc poremontowa, czyli skuteczne sprzątanie domu po remoncie to my!

Uciążliwe sprzątanie po remoncie

Nikt nie lubi sprzątać po remoncie. Jest to uciążliwe, mozolne, wymaga ogromnego nakładu pracy, zajmuje wiele czasu. Męczące sprzątanie nie musi być wcale uciążliwe, kiedy do Państwa dyspozycji jest nasza firma sprzątająca po remoncie. Doskonale wiemy, że sprzątanie w pojedynkę jest najbardziej niewdzięczną pracą, ale można temu zaradzić. Zatrudniając ekipę z Gorilla Clean, można bardzo szybko uporać się z uciążliwym brudem pozostałym po pracach remontowych. Nie wiesz, od czego zacząć sprzątanie po remoncie? Nie musisz! Wystarczy, że wezwiesz Gorilla Celan!

Od czego zacząć sprzątanie?

Porządki warto zacząć od wyniesienia wszelkich pozostałości poremontowych. Na tym etapie warto powynosić kartony, sprzęty, folie, ale także i farby, pozostałości po materiałach budowlanych, tak, aby pozostawić obszar do uprzątnięcia. Po remoncie najtrudniejszym etapem jest usunięcie powstałego kurzu. W szczególności, kiedy ściany były szlifowane, kurz i pył gipsowy osadził się z pewnością na wielu elementach pomieszczenia. Nie można zapomnieć o tym, że również na ścianach, w zakamarkach może osadzić się pył gipsowy. Sprzątanie domów po remoncie jest też uciążliwe ze względu na usuwanie plam po farbie. Zdarza się, że coś się rozleje, albo farba dostanie się w nieodpowiednie miejsce, np. na ramę okienną. Porządne mycie takich miejsc jest kluczowe do tego, aby finalny efekt był zachwycający. Warto więc uwzględnić w sprzątaniu mycie stolarki okiennej, nawet jeśli nie wydarzyło się nic niepokojącego. Samo zamiatanie okien nie jest wystarczające, kiedy w remontowanym pomieszczeniu doszło do dużego zapylenia.

Nie tylko sprzątanie poremontowe jest w zasięgu naszych możliwości. Pomagamy także uporać się z bałaganem powstałym po budowie domu. Doskonale wiemy, że jest wtedy co robić. Nasza firma sprzatajaca po budowie znakomicie radzi sobie ze skutecznym i szybkim porządkowaniem budynku, tak, aby następnym krokiem właścicieli było przenoszenie wyposażenia i aranżacja wnętrza.

Podstawową zasadą każdej firmy sprzątającej, w tym naszej jest to, aby zacząć od sprzątania na sucho. Dokładnie wszystko usuwamy, wymiatamy i wynosimy. Następnie z wykorzystaniem skutecznych technik rozpoczynamy myć powierzchnie na mokro. W tym celu stosujemy odpowiednie środki czystości, jak również specjalistyczny sprzęt. Pomagaliśmy uporać się już z wieloma bałaganami, które powstały na skutek budowy lub remontu, dlatego wiemy, od czego należy zacząć pracę. Nasza ekipa sprzątająca dokładnie rozdziela zadania, tak, aby sprzątanie było efektywne i przeprowadzone w możliwie jak najkrótszym czasie.

Podstawą naszych działań jest świetnie opracowany plan. Dzięki temu nie gubimy się w działaniach, a sukcesywnie porządkujemy każde wnętrze, niezależnie od tego, o jaką powierzchnię chodzi. Właściwe rozplanowanie zadań do wykonania sprawia, że porządkowanie jest przeprowadzone w sposób błyskawiczny. Ponieważ znamy uczucie tego, jak właściciel remontowanego mieszkania czuje się, gdy zostaje sam z bałaganem po przeprowadzonych pracach remontowych, wiemy też co zrobić, aby skutecznie przyspieszyć porządkowanie. Skuteczne środki chemiczne, które dopasowywane są do potrzeb, stanowią doskonałą pomoc w zwalczaniu uporczywych plam. Stosujemy wyłącznie bezpieczne produkty do porządkowania podłóg, powierzchni szklanych i stolarki okiennej.

Dlaczego warto wybrać Gorilla Clean?

Nasza firma Gorilla Clean to doświadczona ekipa porządkowa, która doskonale radzi sobie z każdym wyzwaniem. Jesteśmy przygotowani i zmotywowani do tego, aby w krótkim czasie uprzątnąć każdą przestrzeń. Oferujemy nie tylko sprzątanie po remoncie, ale także i czyścimy okna, witraże, porządkujemy obiekty sakralne, kościoły, jak również dachy, czy panele fotowoltaiczne.

Wybór naszej firmy oznacza porządek, błysk i prace przeprowadzone w krótkim czasie. Ponieważ oferujemy również i sprzątanie metodą alpinistyczną świetnie radzimy sobie ze zleceniami mycia okien na wysokości. Korzystamy z najlepszej jakości produktów czyszczących, a także sprzętów, które ułatwiają nam zadanie. Z dbałością podchodzimy do naszych zadań, troszcząc się o sprzęty zleceniodawców. Starannie porządkujemy nawet trudnodostępne miejsca. Ogarniamy kurz z miejsc, z których właściciele nawet nie są świadomi, że mogą go tam znaleźć. Nasza pomoc w pracach porządkowych po remoncie została doceniona przez wielu zadowolonych klientów. Pomagamy w porządkowaniu zarówno domów prywatnych, jak i wielkich obiektów firmowych. Zakres naszej pracy dokładnie rozpakowujemy, aby zabrać się za porządek od razu po przybyciu na miejsce. Zaufało nam wielu, a ich opinie są naszą najlepszą wizytówką. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

Zamów Usługę

Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą!

(i) – Przesłane przez Państwa zdjęcia umożliwią nam sporządzenie precyzyjnej oferty, dlatego zachęcamy do ich załączania.

Pole wymagane*