Mycie dachów i profesjonalne czyszczenie dachówek

Podobnie jak elewacje czy kostka brukowa, tak i dachy ulegają zabrudzeniu, przez co wymagane jest mycie dachów. Niestety w przypadku tej części budynku dostęp do niej jest utrudniony, a występujące na dachu zanieczyszczenia, m.in. w postaci sadzy lub porostów, są niełatwe do usunięcia. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo usługi mycia i impregnacji dachów skośnych, jak również płaskich. W zależności od kształtu dachu oraz dojścia do mytej powierzchni podczas pracy wykorzystujemy metodę dostępu linowego lub podnośniki koszowe ułatwiające czyszczenie dachów. W przypadku kompleksowej usługi mycia wraz z impregnacją pokrycia dachowego firma Gorilla Clean daje 2-letnią gwarancję utrzymania się efektu.

Czyszczenie dachu to nasza specjalność!


Nasze realizacje, a także zadowolenie klientów mówią same za siebie – jesteśmy specjalistami w dokładnym czyszczeniu dachów. Dzięki zastosowanym przez nas metodom oraz preparatom efekt naszych prac (czyszczenie dachówki) zachwyci każdego! Działamy terminowo, sprawnie, a zarazem profesjonalnie. Mycie dachu, a więc czyszczenie dachówek polega na pozbyciu się z niego wszelkich zabrudzeń, mchów czy też porostów. Jednak na tym nasze usługi się nie kończą, gdyż niezwykle ważna jest także jego późniejsza impregnacja, czyli zabezpieczenie wyczyszczonej powierzchni przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Działamy kompleksowo, oferując naszych klientom najwyższą jakość usług, w tym mycie dachów i elewacji. Dokładne czyszczenie dachu to nasza specjalność.

Siedziba firmy Gorilla Clean znajduje się w Wąbrzeźnie – zainteresowanych usługą, jaką jest sprzątanie dachów, zachęcamy do jej odwiedzin lub kontaktu telefonicznego.

Swoje usługi, czyli profesjonalne mycie dachów, świadczymy również w innych częściach Polski – informacje na ten temat znajdą Państwo w zakładce Kontakt.

Mycie dachówek

jest konieczne w celu utrzymania porządku, a w tej części budynku zbiera się wiele brudu. Nagromadzone zanieczyszczenia przez lata mogą skutecznie zepsuć wizualny efekt domu. Chcąc pokazać się z jak najlepszej strony, a także zadbać o dachówkę warto rozważyć profesjonalne czyszczenie. W tym celu nie musisz publikować w social mediach postów typu: zlece mycie dachówek, wystarczy, że skontaktujesz się z Gorilla Clean. Ponieważ w naszej ofercie dostępne jest mycie dachówek w różnych częściach Polski, warto sprawdzić, czy będziemy w stanie pomóc również Państwu!

Dlaczego brudzi się dach?

Wydaje się, że zabrudzenia dachu dotyczą tylko i wyłącznie płaskich powierzchni. Nic bardziej mylnego. Nawet skośny dach może zabrudzić się przez lata, mimo regularnego czyszczenia rynien. Wyjaśnimy, dlaczego dach się brudzi. Wszelkie zadaszenie budynków może brudzić się ze względu na występowanie mchów, porostów, ale także w wyniku zakurzenia i ogólnych warunków atmosferycznych. Brud powstaje nie tylko wtedy, kiedy jest sucho, a kurz osadza się na wszelkich powierzchniach. Brud powstaje również w wyniku pylenia drzew i krzewów, czy rozwoju porostów i mchów. Także, kiedy pogoda nie jest sprzyjająca, czyli podczas gdy pada deszcz, można zauważyć, że dach nie wygląda lepiej. W przypadku zabrudzeń dachu nie ma większego znaczenia rodzaj wykorzystanego materiału na dach. Brudzą się tak samo dachówki ceramiczne, jak i cementowe. Walka z mchem na dachu nie jest wcale taka prosta. Czasami niewystarczające jest mechaniczne czyszczenie dachówki przy użyciu szczotki, aby oderwać kawałki mchu z powierzchni dachu. Czyszczenie dachówek jest bardziej uciążliwe, kiedy dojście do dachu jest utrudnione. Przy piętrowych budynkach, gdzie dach jest spadzisty, prace czyszczenia dachu są nie tylko uciążliwe, ale również i niebezpieczne.

Dach brudzi się nie tylko od porostów, mchu, czy odbarwia się w wyniku intensywnego promieniowania słońca, także brudzi się od sadzy. W domach, gdzie ogrzewanie jest węglowe, problem zabrudzenia dachu od sadzy jest wyjątkowo uciążliwy. Usunięcie sadzy nie jest takie proste. Wymagane jest użycie silnych środków czyszczących, aby można było przywrócić dawny wygląd dachu. Po sezonie grzewczym dach może nie prezentować się najlepiej, dlatego warto zatrudnić profesjonalistów od czyszczenia. Gorilla Clean specjalizuje się w myciu dachów wszelkiego typu i na różnej wysokości. Potrafimy skutecznie dotrzeć w miejsca słabiej dostępne, przez co czyszczenie dachów jest skuteczniejsze i daje lepszy rezultat. Ponadto czas czyszczenia skraca się, ze względu na wykorzystywane sprzęty i środki czyszczące. Prócz mycia dachu oferowana przez nas impregnacja dachu zapewnia optymalne efekty przez dłuższy czas. Stosujemy wysokiej jakości myjki ciśnieniowe i środki pomagające w czyszczeniu nawet najbardziej uporczywych zabrudzeń. Skuteczne czyszczenie i impregnacja pozwala cieszyć się świetnym wyglądem swojego domu na dłużej. Gorilla Clean słynie ze skuteczności i gwarantuje 2-letni okres gwarancji przy wykorzystaniu kompleksowej usługi czyszczenia dachów wraz z impregnowaniem. Dzięki temu można cieszyć się pięknym dachem znacznie dłużej, a sezon grzewczy nie jest zagrożeniem dla wspaniałego wyglądu zadbanego budynku.

Oferowane czyszczenie przez Gorilla Clean dotyczy zarówno dachów spadzistych o małej, średniej i dużej powierzchni, jak i płaskich dachów. Systematyczne czyszczenie dachu ma ogromny wpływ nie tylko na estetykę budynku, ale również chroni przed wilgocią i uszkodzeniami dachówki. Dbanie o piękny, a przede wszystkim czysty i wolny od porostów, dach swojego domu jest ważne w celu utrzymania go w dobrym stanie.

Zamów Usługę

Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą!

(i) – Przesłane przez Państwa zdjęcia umożliwią nam sporządzenie precyzyjnej oferty, dlatego zachęcamy do ich załączania.

Pole wymagane*