Mycie, sprzątanie, a także wynajem szorowarek w Toruniu

Naszą specjalnością jest czyszczenie kostki brukowej, a także mycie dachu, fotowoltaiki, elewacji lub stolarki okiennej. Usługi te wykonujemy od A do Z, dążąc do zadowolenia naszych klientów – zrobimy wszystko, by Państwa nie zawieść na żadnym etapie prowadzonych przez nas prac. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego zleceniodawcy, pełen profesjonalizm, jak również terminowość, o którą wcale nie tak łatwo w dzisiejszych czasach – jednak ekipa Gorilla Clean zawsze działa sprawnie, gdyż wiemy, że Państwa też gonią terminy. Cenimy Wasz czas! Możecie nam zaufać w tej i w wielu innych kwestiach związanych ze świadczonymi przez nas usługami sprzątającymi.

Mycie kostki brukowej czy okien. Toruń – tu też działamy!

W prowadzonych przez nas pracach bazujemy na swoim doświadczeniu, a także wiedzy, dlatego efekty czyszczenia dachów czy też sprzątania po remoncie zachwycą nawet tych najbardziej wymagających z Państwa. Wysoka jakość, staranność wykonania, jak również etyka pracy na każdym etapie świadczonych przez nas usług sprawiają, że zaufało nam już wiele osób, a grono to cały czas się zwiększa. Oprócz wyżej wymienionych usług zajmujemy się również:

 • myciem paneli fotowoltaicznych,
 • czyszczeniem kostki,
 • myciem okien i witryn,
 • sprzątaniem hal magazynowych i produkcyjnych.

W dodatku naszym klientom umożliwiamy wynajem szorowarek, wysokociśnieniowych myjek oraz rusztowań. Często zdarza się tak, że potrzebują Państwo danego sprzętu jednorazowo, a to oznacza, że jego zakup mijałby się kompletnie z celem, dlatego wtedy najlepszą opcją będzie zdecydowanie się na wypożyczenie. Gorilla Clean proponuje doskonałe warunki oraz atrakcyjną cenę wynajmu. Oferowane przez nas szorowarki czy też rusztowania wyróżniają się doskonałą jakością, wytrzymałością oraz solidnością wykonania. Macie jakieś pytania? Zachęcamy do jak najszybszego kontaktu z naszą firmą!

Dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi?

 • Naszym klientom oferujemy profesjonalizm na wszystkich etapach prowadzonych prac,
 • każde powierzone nam zadanie zostanie wykonane zgodnie z ustalonym terminem,
 • pracują u nas najlepszej klasy specjaliści, dla których praca jest także pasją,
 • w naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko usługi związane z pracami porządkowymi, ale również te dotyczące wynajmu wysokiej jakości sprzętu,
 • oferujemy korzystne ceny,
 • zrobimy wszystko, by spełnić Wasze oczekiwania, jak również wymagania,
 • satysfakcja klientów jest tym, do czego dążymy,
 • dojedziemy do wielu miast w Polsce, w tym również do Torunia.

Gdzie działamy?

Swoje usługi świadczymy na terenie aż 6 województw. Jeśli mieszkają Państwo w Toruniu lub w jego okolicach, to doskonale się składa, ponieważ ekipa Gorilla Clean do Was przyjedzie!

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Zamów Usługę

Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą!

(i) – Przesłane przez Państwa zdjęcia umożliwią nam sporządzenie precyzyjnej oferty, dlatego zachęcamy do ich załączania.

Pole wymagane*