Sprzątanie, mycie i czyszczenie obiektów na terenie Świecia

Czyszczenie dachów, mycie kostki brukowej, okien, paneli fotowoltaicznych czy elewacji to tylko przykłady oferowanych przez nas usług. Ekipa Gorilla Clean to zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy o sprzątaniu wyżej wymienionych powierzchni wiedzą wszystko. Istnieje tylko jeden sposób, aby przekonać się o prawdziwości tych słów, a jest nim umówienie się na termin, w którym możemy do Was przyjechać i zająć się różnego rodzaju pracami porządkowymi. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz właścicieli dużych przedsiębiorstw.

Czyszczenie dachu oraz fotowoltaiki. Świecie – przyjedziemy do Was!

Proponowane przez nas czyszczenie specjalistyczne – dachu, okien czy elewacji – różni się od tego wykonywanego we własnym zakresie, ponieważ mimo wykazywania największych chęci bez odpowiedniego, wysokiej klasy sprzętu uzyskanie pożądanego efektu mogłoby być niezwykle trudne. Dlatego jesteśmy my – ekipa Gorilla Clean, która oprócz posiadania specjalistycznych urządzeń może pochwalić się też doświadczeniem, jak również bogatą wiedzą. Zajmujemy się nie tylko myciem dachu, fotowoltaiki, stolarki okiennej, lecz także sprawnym sprzątaniem hal produkcyjnych, magazynowych czy powierzchni po remoncie. Ponadto jeżeli szukają Państwo miejsca, w którym możliwy jest wynajem szorowarek, jezdnych rusztowań lub myjek, to również służymy pomocą! W naszej ofercie znajdziecie wysokiej jakości, bardzo wytrzymały sprzęt. Jego wynajem będzie znacznie bardziej opłacalny niż zakup. Proponujemy doskonałe warunki wypożyczenia!

Dlaczego warto postawić na naszą ekipę sprzątającą?

  • Jesteśmy profesjonalistami, którzy każdą z proponowanych przez nas usług wykonują od A do Z, niezwykle przykładając się do swojej pracy i wykazując przy tym dużą dbałość o szczegóły.
  • Oferujemy szerokie spektrum usług, więc istnieje duża szansa, że w naszej ofercie znajdą Państwo to, na czym Wam zależy.
  • Najważniejsze jest dla nas zadowolenie oraz satysfakcja klientów, dlatego pamiętamy o ich wymaganiach, a także oczekiwaniach.
  • Pracują u nas wykwalifikowani specjaliści, którym niestraszny żaden brud!
  • Terminowość to nasze drugie imię, dlatego jeśli zależy Państwu na sprawnie wykonanej usłudze, warto nam zaufać!

Gdzie działa ekipa Gorilla Clean? Na przykład w Świeciu!

Swoje usługi świadczymy na terenie wielu – bo aż 6 – województw w Polsce. Jeśli mieszkają Państwo w Świeciu lub jego okolicach, to znakomicie się składa, gdyż dojazd do Was nie będzie dla nas żadnym problemem. Czekamy na Wasz telefon już teraz!

Zamów Usługę

Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą!

(i) – Przesłane przez Państwa zdjęcia umożliwią nam sporządzenie precyzyjnej oferty, dlatego zachęcamy do ich załączania.

Pole wymagane*