Kompleksowe usługi sprzątania – od stolarki okiennej po dach!

Czyszczenie dachów, mycie okien, fotowoltaiki czy też elewacji, a także sprzątanie po remoncie to tylko przykłady proponowanych przez nas usług. Firma Gorilla Clean działa kompleksowo, chcąc zadowolić klientów w każdym aspekcie, jak również sprawić, aby po zakończonym zleceniu skorzystali oni z usług ponownie. Pracują u nas wykwalifikowani specjaliści, którzy działają w pełni profesjonalnie, a także terminowo – można bez obaw powierzyć w ich ręce kwestie czystości w domu bądź miejscu pracy. Wszystkich zainteresowanych z Chełmży zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów!
Jeśli jesteś mieszkańcem Brodnicy i interesuje Cię któraś ze świadczonych przez nas usług lub może pragniesz zdecydować się na cały pakiet, zadzwoń!

Swoją ofertę kierujemy do mieszkańców Chełmży!

Gorilla Clean to firma kompleksowo zajmująca się m.in. myciem paneli fotowoltaicznych, stolarki okiennej, czyszczeniem dachu, jak również sprzątaniem hal magazynowych. Działamy na wielu frontach, aby móc zaoferować klientom z Chełmży oraz pobliskich miast jak najbogatszy wybór usług. Możemy zapewnić, że każdą z nich świadczymy z najwyższą starannością, dużym zaangażowaniem w pracę, a także dbając o to, aby efekt zachwycał. Co więcej, oferujemy atrakcyjne ceny, dzięki czemu nie trzeba martwić się o wysokość rachunku za usługę. Jeśli jesteś mieszkańcem Chełmży bądź okolic, to nie musisz szukać już wykonawcy do prac porządkowych. Ze spokojną głową możesz powierzyć nam czyszczenie dachu bądź maszynowe mycie posadzek – Gorilla Clean to najlepszy wybór!

Oferujemy swoje usługi także dla klientów spoza okolic Chełmży — zadzwoń!

Zamów Usługę

Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą!

(i) – Przesłane przez Państwa zdjęcia umożliwią nam sporządzenie precyzyjnej oferty, dlatego zachęcamy do ich załączania.

Pole wymagane*