Oferujemy czyszczenie – stolarki okiennej po kostkę brukową w Brodnicy

Szukasz profesjonalnej firmy, która zajmie się czyszczeniem dachów, myciem okien, kostki czy paneli fotowoltaicznych, a także sprzątaniem hal produkcyjnych? Gorilla Clean to odpowiedź na wszystkie Twoje potrzeby! Zapewniamy, że oferowane przez nas usługi świadczymy od A do Z, mając na uwadze przede wszystkim zadowolenie klientów. Na nasz zespół składają się świetnej klasy specjaliści, którzy doskonale wiedzą, jak pozbyć się zabrudzeń z różnych powierzchni. Dzięki temu możesz spać spokojnie, nie martwiąc się o negatywny wynik audytu czystości w Twoim przedsiębiorstwie!

Jeśli jesteś mieszkańcem Brodnicy i interesuje Cię któraś ze świadczonych przez nas usług lub może pragniesz zdecydować się na cały pakiet, zadzwoń!

Czyszczenie dachów, mycie elewacji i wiele więcej dla mieszkańców Brodnicy

Firma Gorilla Clean to świetny wybór, którego nie pożałujesz! Cechuje nas profesjonalizm, terminowość, jak również zaangażowanie w wykonywaną pracę. Ponadto nasza oferta jest bardzo bogata, ponieważ oprócz usług, takich jak czyszczenie dachu bądź mycie stolarki okiennej czy elewacji, proponujemy również wynajem szorowarek i to na bardzo dobrych warunkach! Wszystkich mieszkańców z Brodnicy i okolic zachęcamy do kontaktu z nami w celu umówienia dogodnego terminu, w którym możemy do Was przyjechać.

Czym się zajmujemy?

  • Myciem dachu,
  • Myciem fotowoltaiki,
  • sprzątaniem po remoncie,
  • czyszczeniem maszyn,
  • odkurzaniem ścian wewnętrznych,
  • i wiele więcej!

Nie mieszkasz w Brodnicy? To nie problem, bo działamy na terenie całego kraju!

Zamów Usługę

Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą!

(i) – Przesłane przez Państwa zdjęcia umożliwią nam sporządzenie precyzyjnej oferty, dlatego zachęcamy do ich załączania.

Pole wymagane*