Mycie elewacji, czyszczenie i impregnacja – firma myjąca

Elewacje budynków mieszkalnych w zależności od lokalizacji oraz wielkości (wyróżnia się zabudowę jednorodzinną i wielorodzinną) narażone są na różnego rodzaju zabrudzenia, takie jak warstwy kurzu, sadzy, mchów, a także porostów na północnych ścianach. Nie można tego zignorować, ponieważ czas działa tu na niekorzyść, konieczne jest mycie elewacji i impregnacja.Gorilla Clean to nasza firma myjąca elewacje. Oferujemy usługi z zakresu mycia elewacji, ale także i impregnacji. Czyszczenie elewacji wykonujemy metodą hydrodynamiczną przy użyciu myjek wysokociśnieniowych lub techniką niskociśnieniową z wykorzystaniem szczotek oraz wody demineralizowanej. Do silnych zabrudzeń stosujemy sprawdzone, wysokiej jakości środki chemiczne. Przyda się również impregnacja elewacji.  Na życzenie klienta umytą elewację impregnujemy odpowiednim dla danej powierzchni preparatem, co dodatkowo wzmacnia i wydłuża odporność na zabrudzenia.

Powierz nam mycie elewacji!


Dbanie o estetyczny wygląd elewacji budynku mieszkalnego jest niezmiernie ważne. Jednak nie zawsze ma się wystarczająco dużo czasu i chęci, by podjąć się jej czyszczenia samodzielnie. W dodatku mogłoby to być bardzo ryzykowne, ponieważ potrzebna jest odpowiednia znajomość metod mycia elewacji (mycie wysokocisnieniowe), a także posiadanie specjalistycznych środków. Z tego też względu warto zadanie to powierzyć profesjonalistom, takim jak my. Zapewniamy, że wykonamy je od A do Z, a także z dbałością o szczegóły. Jeśli szukasz specjalistów i już publikujesz ogłoszenie w sieci typu: “zlecę mycie elewacji” lub też “zlecę czyszczenie elewacji”, nie musisz czekać, już teraz skontaktuj się z Gorilla Clean. Można nam zaufać! Podejmiemy się każdego, nawet z pozoru niełatwego zlecenia, ponieważ posiadamy wiedzę oraz doświadczenie, dzięki którym poradzimy sobie z każdym zabrudzeniem na elewacji! W naszej ofercie czyszczenie i impregnacja elewacji! W efekcie będzie wyglądała ona jak nowa.

Miejscem naszej siedziby jest Wąbrzeźno, ale swoje usługi mycia elewacji wykonujemy również w innych miastach i to nie tylko tych leżących na terenie woj. kujawsko-pomorskiego.

Jak działamy?

Nasze usługi mycia elewacji opierają się o wykorzystanie skutecznych środków czyszczących, jak i sprzętów. Zaczynamy od oczyszczenia zewnętrznych ścian, przy użyciu myjki wysokociśnieniowej, tak aby pozbyć się uciążliwego brudu. Wspomnieliśmy już, że elewacja brudzi się poprzez kurz, piach, sadzę, ale także i porasta mchem. Nieestetyczne odbarwienia widoczne są gołym okiem, a odwlekanie mycia elewacji jedynie nawarstwia problem związany z zabrudzeniem. Rozumiemy, że nie każdy ma czas, ochotę, czy wiedzę na temat tego, jak skutecznie doczyścić zabrudzoną elewację.
Do czyszczenia elewacji stosujemy także szczotki, aby pozbyć się nawet najbardziej uporczywych zabrudzeń. Przy walce z glonami, mchem (porostami) stosujemy środki grzybobójcze. Wykorzystywane przez naszą firmę środki gwarantują skuteczne pozbycie się problemu. Zielony nalot na elewacji zniknie. Środki chemiczne, które są przez nas stosowane, nie tylko skutecznie likwidują porosty, ale także działają zapobiegawczo na ponowny rozwój mikroorganizmów na elewacji. Usługi mycia elewacji pomagają dbać o estetyczny wygląd tynku na budynku.

Jesteśmy przygotowani pod względem sprzętu. Nawet trudno dostępne miejsca nie stanowią dla nas problemu. Nasi specjaliści są odpowiednio przygotowani i wyposażeni. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że prace porządkowe przy elewacji mogą być niebezpieczne, przy wysokich budynkach, dla Gorilla Clean nie jest to powód do rezygnacji ze zleceń. Również obchodzenie się ze środkami chemicznymi, które skutecznie usuwają zabrudzenia na zewnętrznych ścianach, może być niebezpieczne przy nieumiejętnym użyciu. Z tego powodu lepiej pozostawić to profesjonalistom, aby cieszyć się piękną i czystą elewacją, a przy okazji chronić ją przed dalszymi zabrudzeniami atmosferycznymi.

Dlaczego elewacja Twojego domu się brudzi?

Remont elewacji to z pewnością satysfakcjonująca czynność. Kiedy po przeprowadzonych pracach remontowych, można cieszyć się pięknem ścian budynku, wartość samej nieruchomości jest równie wysoka, co poziom zadowolenia. Czyste, estetyczne elewacje cieszą oko nie tylko przechodniów, ale przede wszystkim właścicieli nieruchomości. Na pytanie, dlaczego elewacja się tak szybko brudzi, odpowiemy z punktu widzenia specjalisty. Przede wszystkim głównym winowajcą są zanieczyszczenia środowiskowe. Odpowiednio zaimpregnowana elewacja jest bardziej odporna na zanieczyszczenia, a odbarwienia nie pojawiają się tak szybko. W czasie jesienno-zimowej aury elewacja budynku wystawiona pozostaje na działanie takich warunków atmosferycznych jak śnieg czy deszcz. Wszelkie opady i osady atmosferyczne przyczyniają się do przylegania cząsteczek brudu na powierzchnię ścian budynku. Kolejnym czynnikiem powodującym zabrudzenia budynku powoduje zarówno fauna, jak i flora. Zarówno roślinność, jak i ptaki mogą przyczynić się do nieestetycznych zabrudzeń ścian budynku.

Wiele zależy także od rodzaju użytego materiału. Porowate struktury tynku to najlepsze miejsce do tego, aby brud zagościł na dłużej na takiej powierzchni. Nie tylko kurz, czy zabrudzenia biologiczne, ale również wilgoć jest wyzwaniem dla zachowania czystości na powierzchni budynku. Łatwo dostrzec, że od strony północnej czy zachodniej, występowanie wilgoci jest dużo bardziej uciążliwe. Dzieje się tak ze względu na niewielką ekspozycję słoneczną, a także utrzymywanie się wilgoci (spowodowanej, rosą czy opadami atmosferycznymi). Takie warunki są wręcz idealne do rozwoju drobnoustrojów, a sam problem objawia się zielonkawymi plamami na elewacji. Jeśli zauważyłeś na swojej elewacji takie nieestetyczne odbarwienia, przyda Ci się czyszczenie i impregnacja elewacji. Wyczyszczona odpowiednimi środkami chemicznymi i odpowiednio zaimpregnowana powierzchnia jest dużo bardziej odporna na działanie zewnętrznych czynników.

Co zyskujesz dzięki profesjonalnemu czyszczeniu elewacji?

Firma myjąca elewacje Gorilla Clean to znakomity wybór ze względu na profesjonalizm, doświadczenie, a także skuteczność. Istnieje kilka powodów, dla których warto zadbać o wygląd elewacji swojego domu i nie tylko. Dzięki nam Twój dom zyska na wartości, jeśli zdecydujesz się na jego sprzedaż. Nic tak nie przyciąga uwagi, jak czysta, zadbana elewacja, która w dodatku elegancko komponuje się z innymi elementami budynku (dach). Zadbany dom na zewnątrz jest najlepszą wizytówką właściciela, który troszczy się o swoją nieruchomość. Wystaw sobie takie świadectwo z naszą firmą, która zaoferuje Ci profesjonalne czyszczenie i impregnację elewacji.

Dlaczego warto zainwestować w skuteczne czyszczenie elewacji? Oto kilka powodów:

  • czystość to lepsze warunki do życia – dzięki czystej elewacji likwidujemy szkodliwe dla zdrowia alergeny, a także szkodniki, które nie pozostają bez wpływu na nasze zdrowie,
  • większa wartość nieruchomości – zadbana elewacja, poddana impregnacji zachowuje czysty stan na dłużej, a przy tym wpływa na zwiększenie wartości rynkowej budynku,
  • dokładność w czyszczeniu – wykorzystujemy w swojej pracy jedynie skuteczne środki do czyszczenia elewacji, dzięki czemu pozostawiamy ją w stanie idealnym,
  • czas – nasi klienci zyskują sporo wolnego czasu, kiedy wyręczamy ich w czyszczeniu i impregnacji elewacji,
  • czystość na dłużej – dzięki temu, że stosujemy skuteczne środki chemiczne, profesjonalny sprzęt i znamy metody dokładnego czyszczenia i impregnacji powierzchni elewacji, świeżość i czystość ścian będzie można podziwiać znacznie dłużej.

Oczywiście tych korzyści jest znacznie więcej, jednak skoncentrowaliśmy się na najważniejszych. Sądzimy, że są one na tyle przekonujące, że pomogą niezdecydowanym w podjęciu decyzji. Taka inwestycja opłaci się, a efekt utrzyma się o wiele dłużej, niż się tego można spodziewać.

Czy warto samodzielnie czyścić elewację?

Samodzielna praca z pewnością przynosi najwięcej satysfakcji. Kiedy można w ten sposób osiągnąć wyczekiwany efekt, jest to jeszcze bardziej zadowalające. W przypadku mycia elewacji polecamy wykorzystać specjalistyczne środki czyszczące. Bardzo zabrudzone powierzchnie trudno jest doprowadzić do stanu świeżości przy użyciu tylko wody i myjki ciśnieniowej. W tym celu musisz zainwestować w dobre środki chemiczne, aby zlikwidować zabrudzenia na powierzchni elewacji. O wiele łatwiej jest, kiedy wybierzesz do tego zadania specjalistów. Nie musisz już pisać ogłoszeń pt. “zlecę czyszczenie elewacji”. Wszystko, czego potrzebujesz, to profesjonaliści z Gorilla Clean, którzy odpowiedzą na Twoje potrzeby. Zyskasz w ten sposób czas, fantastyczny efekt czystej elewacji, ale także możesz ją zabezpieczyć naszym impregnatem. Nasi specjaliści doskonale dobiorą odpowiedni środek, tak aby zachować czystość i świeżość ściany na dłużej.

Nie tylko wybór środków czyszczących jest ważny, aby można było przywrócić czystość elewacji. Konieczny jest także dobór odpowiedniej metody mycia. Nie każda powierzchnia powinna być czyszczona w agresywny sposób. Jesteśmy specjalistami, dlatego doskonale wiemy, jak obsługiwać się z konkretnymi materiałami elewacyjnymi. Wiemy, jak likwidować zabrudzenia, a także jak zabezpieczyć ściany, aby efekt czystości na długo cieszył oko właściciela budynku. Profesjonalne mycie elewacji następuje o wiele szybciej, przez co zyskujesz czas i nie musisz wkładać wysiłku w prace porządkowe. Owszem można samodzielnie czyścić elewację, jednak wynajmując firmę Gorilla Clean, masz pewność, że specjaliści poradzą sobie nawet z najbardziej uporczywymi plamami. Przy samodzielnej próbie do czyszczenia mocno zabrudzonej elewacji musisz liczyć się z tym, że taki schemat czyszczenia będziesz musiał powtórzyć nawet kilkukrotnie, aby uzyskać pożądany efekt. Nasze metody, środki, a także specjalistyczny sprzęt są najlepszą odpowiedzią na zabrudzenia zewnętrzne, które są uciążliwe w myciu. Wobec tego, czy warto trudzić się nad wielodniowym czyszczeniem powierzchni ścian w pojedynkę? Odpowiedzieć na to pytanie musisz sam, jednak pamiętaj, że Gorilla Clean przeprowadzi proces czyszczenia dokładnie, szybko i profesjonalnie.

Zamów Usługę

Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą!

(i) – Przesłane przez Państwa zdjęcia umożliwią nam sporządzenie precyzyjnej oferty, dlatego zachęcamy do ich załączania.

Pole wymagane*