Sprzątanie hal przemysłowych, produkcyjnych i magazynowych

Wykonywane przez naszą firmę usługi (m.in. sprzątanie magazynów) na terenie dużych obiektów przemysłowych, magazynów oraz hal produkcyjnych w głównej mierze odbywają się bez wstrzymywania pracy zakładu. Podejmujemy się także czyszczenia miejsc z ograniczonym dostępem np. sprzątanie hal przemysłowych. Zawsze przy takich zleceniach, jak sprzątanie hal priorytetem jest bezpieczeństwo naszych pracowników oraz osób przebywających w zakładzie – podczas pracy zachowujemy standardy najwyższej jakości. Dodatkowo przygotowujemy obiekty pod audyty czystości.

Sprzątanie hal magazynowych – działamy kompleksowo!


Czyszczenie hal produkcyjnych to nasza specjalność! Posiadamy niezbędne doświadczenie oraz bogatą wiedzę, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować usługi (sprzątanie hal produkcyjnych) na najwyższym poziomie. Kompleksowe sprzątanie hal magazynowych wymaga odpowiedniego sprzętu, doświadczenia oraz wykwalifikowanej kadry, dlatego warto przekazać to w ręce profesjonalistów – firmie Gorilla Clean. W naszej ofercie czyszczenie hal produkcyjnych wykonywane jest przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Co wchodzi w zakres naszych usług dotyczące sprzątanie hali?

Zakres usług

  • czyszczenie sufitów oraz konstrukcji hali,
  • mycie elewacji, okien i przeszkleń,
  • czyszczenie dachów, a także świetlików,
  • odkurzanie oraz mycie ścian wewnętrznych,
  • odkurzanie i mycie regałów,
  • czyszczenie maszyn, elementów wentylacji, jak również tras kablowych,
  • maszynowe mycie posadzek.

Miejscem naszej siedziby jest Wąbrzeźno – zapraszamy do odwiedzin bądź kontaktu telefonicznego lub mailowego!

człowiek sprzątający halę
Bezpieczeństwo to podstawa!

Sprzątanie hali produkcyjnej jest ważne, ze względu na komfort znajdowania odpowiednich produktów na miejscu. Jest to także istotne, aby zadbać o bezpieczeństwo swoich pracowników. Mycie hal produkcyjnych gwarantuje czysty, bezpieczny teren, gdzie można podjąć się dalszych prac produkcyjnych. W naszej ofercie nie tylko magazyny i obiekty produkcyjne objęte są specjalistycznym czyszczeniem, oferujemy także mycie hal przemysłowych.

Profesjonalne czyszczenie hal z wykorzystaniem odpowiedniego sprzętu to szybkie działania i brak dezorganizacji pracy. Doskonale wiemy, że czyszczenie hal przemysłowych pomaga uniknąć nie tylko bałaganu, ale również zapobiega wielu awariom sprzętów. Natomiast mycie hal magazynowych pomaga w lepszej organizacji pracy i oszczędza wiele czasu na porządkach. Pracownicy magazynu mogą wówczas skoncentrować się na realizacji zleceń i przyjmowaniu towaru. Nasza firma oferuje czyszczenie hal magazynowych i podchodzi do każdego zadania sprawnie, a przede wszystkim w taki sposób, aby nie było konieczności zwolnienia magazynu na czas przeprowadzania prac porządkowych.

Nie od dziś sprzątanie hal i magazynów pomaga w lepszym zarządzaniu danym obiektem, a także nie od dziś najwyższej jakości usługi porządkowe oferuje nasza wykwalifikowana firma Gorilla Clean. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, aby wybrać idealną opcję dla siebie. Obsługujemy nie tylko obiekty przemysłowe, magazyny, czy hale produkcyjne, ale świadczymy usługi z zakresu czyszczenia również dla klientów indywidualnych.

Zamów Usługę

Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą!

(i) – Przesłane przez Państwa zdjęcia umożliwią nam sporządzenie precyzyjnej oferty, dlatego zachęcamy do ich załączania.

Pole wymagane*