Mycie elewacji szklanych i czyszczenie fasad ze szkła

Szkło jest synonimem estetyki. Efektowne, luksusowe, nowoczesne. Łatwe w utrzymaniu czystości, aczkolwiek czyszczenie szklanych fasad może nieść za sobą wiele komplikacji. Jak dbać o szklane elewacje? Jak zachować je w czystości? Co, jeśli efektowny budynek ze szklaną elewacją jest wielopiętrowy? Dbanie o czystość i połysk szkła jest prostsze z profesjonalistami!

Szklane fasady 


Szklane fasady są bez wątpienia najpopularniejsze w aranżacji wielkich biurowców. To symbol nowoczesnej architektury i to nie tylko w dużych miastach. Wyglądają imponująco, ale wymagają nie lada wysiłku w konserwacji. Samodzielne czyszczenie szkła fasadowego przy wielopiętrowym budynku graniczy z cudem, stwarzając przy tym zagrożenie dla osób bez odpowiedniego sprzętu i doświadczenia. Jesteśmy Gorilla Clean – firma z wieloletnim doświadczeniem, która oferuje Państwu skuteczne mycie elewacji szklanych. Jest to zadanie dla profesjonalistów z odpowiednim sprzętem i doświadczeniem. 

Szkło w architekturze wygląda bardzo efektownie. Szklane fasady mogą pokrywać całą powierzchnię ściany budynku. Fasady szklane to nie tylko szkło w ramie, można także uwzględnić szkło fasadowe bezramowe, które wygląda niesamowicie. Takie rozwiązanie w wygląda elegancko i luksusowo. Bez względu na to, czy budynek pokrywa szklana fasada ramowa lub bezramowa, by elewacja budynku wyglądała nieskazitelnie, warto dbać o regularne czyszczenie. Oferujemy Państwu mycie fasad szklanych z wykorzystaniem nowoczesnych technik. Stosujemy doskonałej jakości sprzęt czyszczący, narzędzia ułatwiające dostęp oraz metody alpinistyczne. Starannie oczyszczamy stolarkę okienną, a zlecenia doprowadzenia do błysku okien w wieżowcach nie są dla nas wyzwaniem.

Profesjonalne mycie elewacji szklanych 

Doskonale wiemy, że szkło wymaga specjalnego traktowania. Stosujemy odpowiednio dobrane środki oraz akcesoria, tak, aby przywrócić temu niezwykłemu materiałowi blask i piękno. Dobieramy technikę mycia oraz środki chemiczne w sposób indywidualny. Posiadamy zarówno rusztowania jezdne,podnośniki,  myjki teleskopowe, jak i doświadczenie w alpinistycznym czyszczeniu stolarki okiennej i nie tylko. 

Dokładnie usuwamy każde zabrudzenie ze szklanych płaszczyzn fasad i stolarki okiennej, aby przywrócić jej dawno utracone piękno i niebywałą estetykę. Mycie elewacji szklanej przez naszą firmę oznacza pełen profesjonalizm, zaangażowanie i dbałość o szczegóły.

Jak myjemy szklane fasady i elewacje?

W naszych pracach porządkowych stosujemy przede wszystkim dobrej jakości sprzęt. Możesz u nas znaleźć specjalne myjki teleskopowe, dzięki którym z łatwością docieramy do miejsc, nawet trudnodostępnych. Szczotki na wysięgnikach teleskopowych zasilane są wodą demineralizowaną. Jest to jeden ze skuteczniejszych sposobów na pozbycie się zabrudzeń przy jednoczesnym uzyskaniu połysku szkła.

W naszej pracy stosujemy nie tylko myjki teleskopowe. Mycie fasad szklanych oferowanych przez naszą ekipę GorillaClean wykonujemy także z użyciem wysięgników i jezdnych rusztowań. Oferujemy także czyszczenie stolarki okiennej metodą alpinistyczną, która zapewnia bezproblemowy dostęp do miejsc, których czyszczenie bez pomocy specjalistów byłoby zwyczajnie niemożliwe. 

Państwa otoczenie oraz przestrzeń pracy jest dla Nas ważna, dlatego chcemy pomóc w utrzymaniu jej w jak najlepszym stanie. Słyniemy ze staranności w naszym działaniu, bez trudu przywrócimy połysk szklanym powierzchniom. 

Czas wykonania też nie jest bez znaczenia. Posiadamy duże doświadczenie w pracach czystościowych, dlatego każde zlecenie wykonujemy z ogromną dbałością przy jednoczesnym dotrzymywaniu ustalonych terminów. Realizujemy zlecone zadania w sposób profesjonalny, bezpieczny, dając naszym klientom powód do dumy. Oprócz czyszczenia fasad i elewacji wykonanych ze szkła oferujemy również profesjonalne usługi sprzątające. W naszej ofercie znajdą Państwo czyszczenie kostki brukowej, dachów, mycie i impregnacja elewacji, mycie paneli fotowoltaicznych, sprzątanie magazynów i hal przemysłowych, czyszczenie zbiorników i silosów, jak również porządkowanie obiektu po przeprowadzonym remoncie lub budowie. Doskonale radzimy sobie również z pracami porządkowymi w obiektach sakralnych, oferując usługi najwyższej jakości. Prócz tego, że zajmujemy się pracami porządkowymi, w naszej ofercie znajdą Państwo również opcję wynajmu profesjonalnego sprzętu, z którego korzystamy przy realizacji zleceń od naszych klientów. Wypożyczamy wysokociśnieniowy sprzęt do mycia, jak również jezdne rusztowania. 

Zamów Usługę

Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą!

(i) – Przesłane przez Państwa zdjęcia umożliwią nam sporządzenie precyzyjnej oferty, dlatego zachęcamy do ich załączania.

Pole wymagane*