Sprzątanie hal produkcyjnych, wynajem szorowarek w kujawsko-pomorskim

Gdzie działamy?

Gorilla Clean to firma oferująca usługi z zakresu sprzątania, jak również czyszczenia hal produkcyjnych dużych przedsiębiorstw. W dodatku swoją ofertę kierujemy też do klientów indywidualnych pragnących zadbać o czystość w domu! Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie w branży oraz specjalistyczną wiedzę, dzięki czemu nawet w przypadku trudnych do wyczyszczenia miejsc zaproponują oni trafne rozwiązania, a tym samym skutecznie pozbędą się wszelkich zabrudzeń. Jakie usługi wykonujemy? Naszym klientom oferujemy sprzątanie hal magazynowych, mycie stolarki okiennej, kostki brukowej, elewacji, dachu czy nawet paneli fotowoltaicznych. Chcąc dowiedzieć się więcej – zapraszamy do kontaktu!

Woj. kujawsko-pomorskie – tutaj działamy!


Siedziba naszej firmy znajduje się w Wąbrzeźnie, a swoje usługi świadczymy na terenie całego woj. kujawsko-pomorskiego. Jeśli mieszkasz w tym rejonie, zadzwoń do nas jak najszybciej i umów dogodny Ci termin na bezpłatną wycenę. Oferujemy czyszczenie dachów, mycie fotowoltaiki, okien i witryn czy też sprzątanie po remoncie. Jednak na tym nasza oferta się nie kończy! Oprócz świadczonych przez nas usług sprzątających proponujemy także wynajem szorowarek oraz urządzeń czyszczących. Gdy potrzebujesz jednego z tych urządzeń, zadzwoń do nas już dziś – czekamy na Twój telefon!

Zapraszamy także Klientów z całej Polski — jesteśmy otwarci na liczne propozycje!

Zamów Usługę

Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą!

(i) – Przesłane przez Państwa zdjęcia umożliwią nam sporządzenie precyzyjnej oferty, dlatego zachęcamy do ich załączania.

Pole wymagane*